חלוקה לקבוצות

משלחת א' - ראש משלחת : ראש משלחת - סיגל שרון

קבוצה 1 - מורים מלווים : ספי ברוך + שרית גולדנברג

מדריך : חני דגני

זהר חן
אברלין שרון
אורפז עידן
אלוני טל
אליאסו אופיר
אלקבץ טל
בן הרוש תימור
בן עמי דין
בנג'נו רון
בר נוי
ברזילי סיון
דויד נעם
זלצמן איל דני
חגשי אמרי
טורה ספיר
טראב איתי
יחיאב שלומי
יעקבזון עדי
ישעיהו דר
כהן קובי
לביא לואיז
לבן תומר
לוקסנבורג נבו
מאירי ערד
ממן גל
נוני נופר
סביון לירון
סמרה הדר
עזרא יובל
קוכמן עמרי
קרטה רוני
קרקו גל
רוט רף מיכל
רום ניצן
רונן אליאנא
שיבר רוני
שפיר נועה
תאסירי איתי
תירוש תומר

משלחת א' קבוצה 2

מורים מלווים : מיכל שהרבני +ג'וי פרנקל

מדריך : ג'ון פיליפס

אטלס מאיה
אפרים איתי
אשטר סתיו
בנימיני קורל
ברטוב עומר
גלבוע אסף
דותן בן
דימנט אריאל
הכט אייל
הניג אורי
וקסלבאום עמית
זיסמן טל
זנדהאוז שי
זר איתי
טסה סתיו
לובנשטיין יונתן
לזרוביץ יעל
מוסל אורי-עלי
מזמר ניר
מינטוס יסמין
מירום לירון
ממן ענבל
מרגלית תומי
נחום ירין
סבאן איתמר
פיה אליה
פלד עלמה
צידון שחר
צייג תמרה
קהן גלעד
קומם נעם
קחטן דניאל
קיכלר אורי
קיכלר עדן
רדעי ירדן
רייב שירה
שני רז

משלחת א'  קבוצה 3   

מורים מלווים : נועה ריקנטי + אורית אוברציגר

מדריך : יפה ברוך

אהרון אסף
אליקים אלעד
אקשטין יובל
ארביב עמית
ארגוב סתו
בר ליאור
ברגשטיין אלונה
ברוטמן שירה
גהרן דור
גולדשטין-כשר אחירז
גורן דנה
גורן עדן
דוד עמית
דוד תאיר
וורבר דניאלה
זהבי תאי
חבר נעם
חנין יובל
חנס דניאל
טרקאי תאיר
ירון עמרי
כהן איתי
מירון יובל
מעודד שטרן ליאב
סרוסי עפרי
עבודי ניב
פליישר יהונתן
פנחס אור
פרוידנטל נועה
פרץ יואב
צחנובסקי נטע
קונפינו עומר
קינרייך ירדן
קלר אסף
ראובני נועם
רוהר נעם

משלחת א'  קבוצה 4    

מורים מלווים : יערה ניצן + מתי מכטר 

מדריך : שרקי חדד

אלרואי שירה
אובז'נק רחל
אמנון ערן
אסף עידו
באום אלונה
בבאי שני
ביילי שי
בלפר אמיר
ברכה רותם
גינדס עדו
דב עילי
הנדל אופיר
הסל אורי
ורצברגר עדי
זוהר ים
זלצר יובל
חדד שקד
חיון שיר
טנדייטניק גל
ישפה עדי
כהן אילון מאיה
כהן מאיה
לוי גל
לשם מאיה
נוה ליאור
סומך דנית
סרי אומרי
עודי אופק
עינת גיל
פולונסקי יובל
פלד ענבר
קוזניוק שחר
קורין תום
רזניק עדה
שאדי טל
שזירי תמר
שמחה עמית

משלחת ב' - ראש משלחת : ראש משלחת -  דרורית בילסיאק   

 קבוצה 5 - מורים מלווים : עליזה לנציאנו + אלון אורפז

 מדריך : מיכל רוזוליו

אוברציגר רהב
אורי תומר חי
אטיאס אמיר
אפרים עומר
בוכניק יובל
ביאנקו מאיה
בלהום ירדן
בן דוד קרין
בן שטרית אוריה
בראון נועה
גבאי עידן
גוטליבר תומר
גולדברג נעה
גולן רום
גנין בר
גרמש אביטל
גת שיר
דהן עדן
דואני רואי
דנגור ליהי
הנובר שחר
חומסקי גאיה
חיים דביר
יניב דור
כהן לי
מילר עדן
סופר יובל
סלטון אלעד
פייגין עינם
פילוס יותם
פרייברג יובל
פרץ ליאור
פרקש אורי
שאול מיקה
שגב ליהי
שגיב ויקי
שורץ רותם
שורץ שחר
שלום יובל
שרף גילי

משלחת ב'  קבוצה 6    

מורים מלווים : עומר ויסבלום + רחל בליטי

מדריך : עדי פרקש

אברהם אביר
אמגדי סהר
אקריב שיר
בלאס יובל
גבריאל יריב אבר
גולן איתי
דרורי בנגי
הרגס בר
ונטוררו זהר
זהר סהר
זייף עדו
חן יובל
חן עומר
חסידי חן
טרייטל גיל
יהלום אור
כהן ליעד
לשם שיר
מזרחי עומר
עודי ירין
פוקס נעה
פוריש נתן
פינקלשטיין רום
צדיק יובל
צורף עמית
צייג מיקה
קליגר יהונתן
רון עמית
רחמני שי
שכמורוב אופיר
שעיו ארד
שעשה הדר
שפיז שחר
שפר גלעד

משלחת ב'  קבוצה 7

מורים מלווים: רון כרמלי + משה קיטלרו

מדריך : עידית אבירם

אברלין ירדן
אלנבוגן נועם
אקופניק אלון
בונויט שיר
בן עטר מאי
בראל אמיר
ברק מאיה
גלבוע גל
דמתי נטלי
וגנסברג ליאן
וויטנברג הדר
חג'ג יובל
טייכר יובל
טיקוצ'ינסקי איילת
ים גלבוע
ישי יובל
כהן אוראל
כהן שיר
כהן תומר
מינמר עמית
מרום-הרצברג שי
נועם טל
נתן אופק
פלח ניב
פלינט מיקה
קאירי נועה
קיסרי נופר
קלאוזנר אור
קריסי דניאל
קרת נטע
קשר נעם
ראז יובל
רזיאל אור
שגב נוי
שיף דן
שפיר סיון
שרון יובל
תורתי אור

משלחת ב'  קבוצה 8    

מורים מלווים : גלית שמואל + מיכל לוגסי

מדריך : ג'ודי ביטון

אבירם אילון
אברהמי איתי
אלחדיף שי
אפרים מאיה
בנגיאט שני
בר יעקב אופיר
ברקאי פרנקל יונתן
גולדשטיין לורן
גירון תום
גרבי עדן
דוד עדן
דיין אירן
זגזג רותם
זוכוביצקי שקד
זילכה יואב
חזן אור
חי עדן
טיקוצ'ינסקי רוני
יחיאלי אביגיל
כץ גל
לובטון טל
לזר רנה
מטלון עידן
מיכלס עידו
מיליקובסקי שחר
מנה מאי
נאויין תמר
נידם ליאור
סורני תימור
סמואל עדו
פרטוש רז
פרץ ליר
קוט דנה
קנדיוטי עידו
קרידמן נופר
רביב גל
רולר גיל
שטרוזמן עומר
שטרן מיכל
שלומי שיר