לקראת החזרה ללימודים, מספר דברים שכדאי לדעת...

הודעות לשכבות: 

תלמידים יקרים שבוע טוב,

 

מקווים כי עבר על כולם חופשה נעימה וחג שמח. אנו חוזרים מחר ללימודים, לרבעון האחרון של שנת הלימודים הנוכחית .לפנינו פעילויות מגוונות, ימים מיוחדים ואירועים לימודיים שונים. להלן מספר פעילויות ואירועים לחודש הקרוב אשר חשוב שתדעו ותכוננו אליהם:

 

10.4 – יום מקוון

ביום שלישי 10.4 אתם תישארו בביתכם ותתרגלו למידה מרחוק –למידה מקוונת. במהלך היום אתם תדרשו לענות על מטלות במקצועות הלימוד: תנ"ך, לשון, אנגלית ומקצוע מדעי אחד (בביולוגיה, בכימיה או בפיזיקה). כמו בסמסטר הקודם, כל הפרטים והמידע יפורסמו באתר ביה"ס רק ביום עצמו. שימו לב כי מטלות אלה ייבדקו ע"י המורים המקצועיים ואתם תקבלו ציון הערכה עליהן.

 

11.4 – פרויקט אזרחות שכבה י"ב

ביום רביעי 11.4 יציגו תלמידי שכבת י"ב את מטלות הביצוע שלהם באזרחות בפני תלמידי שכבות ט'-י' וזאת כחלק מתכנית ה-"מעורבות חברתית" שלהם. הצגת המטלות תימשך כ -7-10 דקות לכל מטלה. במהלך הצגת המטלות יספרו תלמידי י"ב על תהליך העבודה: הבעיה שהם בחרו, מדוע הוא נבחר וכיצד החליטו להתמודד/לפתור את הבעיה. זאת הזדמנות גדולה עבורנו להרחיב את הידע שלנו בתחומים שונים.  שימו לב כי הלימודים ביום זה יתקיימו כרגיל ופעם מידי פעם יכנסו תלמידי י"ב לכיתתכם להציג את המטלה שלהם.

 

12.4 – טקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה

ביום חמישי 12.4 אנו נציין בבה"ס  את יום הזיכרון לשואה ולגבורה. בשיעור 2 יתקיים שיעור חינוך לכלל הכיתות ובשעה 09:45 נרד למגרש הגדול לקחת חלק בטקס המרכזי. הצפירה תישמע בשעה 10:00. נא להגיע לבושים בחולצות לבנות ביום זה.

 

16.4 – הפנינג יום העצמאות 70 למדינה

ביום שני 16.4 נקיים בביה"ס הפנינג עצמאות 70 שנה למדינה. האירוע יתקיים במהלך שיעורים  2 + 3 בחצר ביה"ס. בתכנית הרבה הפתעות והופעה מרכזית של להקה אשר תגולל את 70 השנים שלנו במדינה דרך שירים שכולנו מכירים ואוהבים. בנוסף , אנו מעוניינים ליצוק ערך מוסף ליום זה ובלובי הכניסה תהיינה עמדות של עמותת פ.ל.א  בהן תלמידים יוכלו לתרום שיער לנשים חולות סרטן. מי שמעוניין/ת לתרום שיער - נא להצטייד באישור מההורים (מצ"ב). להלן קישור לעמותה לשם מידע נוסף: http://amutapele.com/%D7%A1%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%A9%D7%9C-%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%AA%D7%AA-%D7%A4-%D7%9C-%D7%90/נא הגיעו לבושים במכנס כחול ובחולצה לבנה ביום זה.

 

18.4 – טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות איבה

ביום רביעי 18.4 אנו נציין בבה"ס את יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות איבה. בשיעור 3 יתקיים שיעור חינוך לכלל הכיתות ובשעה 10:45 נרד למגרש הגדול. הצפירה תישמע בשעה 11:00. לאחר הטקס התלמידים ישוחררו לבתיהם. נא להגיע לבושים בחולצות לבנות ביום זה.

 

19.4 – יום העצמאות

ביום חמישי 19.4 נחגוג את יום העצמאות ה-70 למדינה. ביום זה לא יתקיימו לימודים.

 

22.4 – יום פתוח למועמדי מגמת פילוסופיה

ביום ראשון 22.4 בשעה 17:00 יתקיים יום פתוח באוניברסיטת בר-אילן לקראת פתיחת בית החינוך למדעי הרוח לתלמידי תיכון. האירוע מיועד לתלמידים אשר הביעו רצון ללמוד במסלול של מגמת פילוסופיה (השתתפו במפגש שקיימנו בחודש שעבר ונרשמו במהלכו). האירוע יתקיים בבניין פלדמן באולם הסנאט.

 

29.4 – יום הורים

ביום ראשון 29.4 אנו נקיים את יום ההורים השני לשנת לימודים זו. מדובר במפגשים אישיים של הורים-תלמידים-מחנכים. במהלך הימים הקרובים המחנכים יתאמו מולכם והוריכם שעות מדויקות למפגשים אלה. יום ההורים יתקיים בין השעות 13:00 – 17:00.

 

3.5 – ל"ג בעומר

ביום חמישי 3.5 אנו ננוח ממדורות ל"ג בעומר אשר עשינו בערב הקודם. ביום זה לא יתקיימו לימודים.

 

9.5 – 10.5 – טיול שנתי

תשמרו לעצמכם את התאריכים הבאים...

בימים רביעי וחמישי 9.5 – 10.5 אנו נצא כולנו לטיול השנתי הראשון שלנו כשכבה. אנו מתכננים טיול גדוש בפעילויות מהנות ומגבשות לצד הליכה במסלולים נוחים. כל הפרטים בהמשך.

 

ועוד כמה נקודות חשובות...

 

  • אנו מתחילים השבוע את מבחני וראיונות הקבלה למגמות הלימודיות הייחודיות. כל המידע בנושא זה נמצא בהודעה שנשלחה אליכם לפני החג. המלצה חמה - נא לגשת לדורית ולוודא כי אתם מופיעים ברשימות ובנוסף להתעדכן על השעות המדויקות שכל תלמיד נכנס לראיון קבלה / אודישן שלו.
  • אנו מתחילים השבוע את הסבב השלישי של סיורי השל"ח. תאריך מדויק של כל כיתה מופיע בשינוי המערכת ובאישורי הורים אשר יועברו אליכם לשם חתימה.
  • במהלך החופשה ערכנו מספר שינויים בלוח המבחנים. נא התעדכנו באופן עצמאי לגבי מועדי הבחינות של כיתתכם.

 

כפי שאתם רואים הרבה קורה בזמן הקרוב. יחד עם זאת, חשוב כי כל תלמיד ישמור על מתח לימודי וישמור על התנהגות ראויה ומכבדת עפ"י כללי התקנון הבית ספרי כדי שיוכל לסיים את השנה בצורה מיטבית

 

מאחלים לכולנו שבוע טוב ומוצלח.

מיכל ונדב Ã—ª×ž×•× ×” קשורה

 

קבצים מצורפים: